Hakkımızda

Şirketimiz, Gıda Çarşısı Halkapınar / İzmir'de tİcarİ araç yoğunluğunun farkindaliğinda, alanimiz kapsamindakİ ihtiyaca hızlı  modern ve etkİlİ çözümler üretmek amacıyla  kurulmuştur. Faaliyet alanlari farklı olan bölgedeki diğer firmalarla doğrudan ve dolaylı bağı olan firmamiz sektörü ve kurulduğu bölgeyi yakindan tanımakta, çevremizin verdiği manevi destek İle kaliteli ve dürüst çalışmayı ilke olarak benimsemektedir.

Gıda çarşısı'nda geniş otopark imkâni olan, psikoteknik değerlendirme esnasında sağlıklı koşulların sağlandığı merkezimizde tüm psikoteknik raporu almak isteyenlere hizmet vermekteyiz.


Vizyonumuz: Psikoteknik raporunun zorunlu olduğu, yurt içi ve uluslarası tüm ticari taşımacılık yapan meslek gruplarına psikoteknik test hizmeti yasal şartlar eşliğinde sunmaktir.

Misyonumuz: Sağlıklı trafik koşullarının sağlanmasında, zararlı sürücü davranışı geliştiren kişilerin neden olduğu trafik ortamina mani olmasinda, trafik kazalarının azaltılmasında rol oynamak, güvenli yolculuk yapan sürücülerlerin yollardaki oranını artırmaktır.
      

5000 +

Memnun Müşteri

700 +

Reklam

245 +

Reklam

648 +

Reklam